Przygotowanie wynajętej sali na wesele

28 lipca 2017

A więc: musisz zorganizować wesele i wynajęłaś właśnie salę, w której odbędzie się impreza poślubna. Jak jednak przygotować wynajętą salę na wesele? Przede wszystkim należy dowiedzieć się, w jakim zakresie możemy dostać wsparcie od właściciela danej sali. Czy personel tego przedsiębiorstwa pomaga z dekoracjami i przygotowaniami, czy też należy osobiście zająć się sprawami tego typu? Po rozmowie z wynajmującym będziesz także wiedziała, czego się spodziewać, jeśli chodzi na przykład o to, czy personel będzie pilnował czasu wynajęcia sali, czy będzie miał jakieś oczekiwania co do zachowania gości, i tak dalej.

Dekoracja sali weselnej

Warto udekorować salę tak, aby przyczyniała się do stworzenia weselnego klimatu. Wystarczą zwykłe gwiazdki z bibułki, serpentyny, łańcuchy – w wykonywaniu dekoracji tego typu mogą pomagać dzieci. Możesz także zastanowić się nad tymczasowym wytapetowaniem sali na przykład za pomocą bibuły lub lśniącego papieru. Wszystko, rzecz jasna, powinno być w ramach i granicach wyznaczonych przez właściciela. Na pewno też bez uprzedniego uzgodnienia z właścicielem nie można dekorować sali w taki sposób, aby zmienić jej wygląd na stałe (np. przybijając obraz do ściany), w przeciwnym bowiem razie można opłacić za to sowitą karę.

Zorganizowanie miejsca w sali

Czy będziecie tańczyli, czy raczej po prostu rozmawiali? Czy wolicie stoliki czteroosobowe, czy jeden wielki stół weselny? Ty najlepiej znasz preferencje Twoich gości, zatem dostosuj salę do nich tak, aby każdy mógł dobrze się bawić, i aby jednocześnie nie narzekać na brak miejsca z uwagi na złe ustawienie stołów. Chyba że poprosisz gości o to, aby w środku wesela pomogli Ci z ich przesunięciem!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *