Sala na spotkanie biznesowe

28 lipca 2017

Podpisywanie najważniejszych umów między firmami zwykle jest poprzedzone godzinami negocjacji, integracji oraz spotkań biznesowych różnego rodzaju. To świat, w którym muszą się obracać twórcy start-upów: innowacyjnych idei, które chcą przekuć na rzeczywistość z pomocą inwestorów. Start-upy powstają zwykle w małych pokojach lub przestrzeniach co-workingowych, które nie nadają się na miejsce do negocjacji biznesowych.

Spotkanie biznesowe start-upu

W takich sytuacjach twórców małych przedsiębiorstw ratuje możliwość wynajęcia sali na spotkanie biznesowe. Taka sala po uprzednich wytycznych zostaje dostosowana do celu spotkania i z reguły jest wyposażona w odpowiedni sprzęt umożliwiający pracę na laptopach, prezentowanie produktów oraz pokazywanie przykładowych zrzutów ekranu.

Jak wynająć salę biznesową?

Wynajmowanie sali biznesowej na pierwszy rzut oka brzmi prosto, jednak należy uprzednio zastanowić się, czym chcemy oczarować sponsorów: czy chodzi o widok na warszawski Nowy Świat, czy lepiej jednak, aby inwestor słuchał prezentacji o przełomowym pomyśle, mogąc podziwiać Pałac Kultury i Nauki w tle? Jeśli reprezentant sponsora przyjeżdża pociągiem, warto wynająć salę blisko dworca, aby nie marnować jego czasu na niepotrzebne dojazdy, lub odebrać go bezpośrednio z peronu i zawieźć pod samą salę.

Szybko i prosto

W tej branży szybkość oraz brak marnowania czasu są bardzo cenione i na pewno spotkają się z aprobatą inwestora. Warto także, aby sala miała przygotowany mały catering i butelki na wodę lub składniki potrzebne do przyrządzenia dobrej kawy tudzież herbaty. W końcu przez żołądek można trafić do serca, również przyszłego sponsora. I przez wynajęcie dobrej sali do spotkań biznesowych, rzecz jasna.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *